• Kategorie
  • Szukaj
  • Klimatyzacje domowe

Klimatyzacja do domu i mieszkania to najprostszy system chłodzenia który wszyscy dobrze znamy. Klimatyzacje split to nic innego jak zestaw jednego nawiewu rozprowadzającego schłodzone lub ogrzane powietrze z jedną jednostką zewnętrzną (wentylatorem i sprężarką). Zdecydowaną przewagą urządzeń split nad rozwiązaniem multi-split jest to, że w przypadku awarii jednostki zewnętrznej, do czasu serwisu z użytku zostanie wyłączone tylko urządzenie którego jednostka uległa awarii. W przypadku urządzeń split unieruchomione zostaną wszystkie podpięte do wentylatora jednostki wewnętrzne.

 

sygnety logo klimatyzacja polska

Obsługiwana powierzchnia do 30m2. o mocy 2,6 kW. Model o nietuzinkowym designie i eleganckiej czarnej błyszczącej obudowie. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
4150.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 40m2. o mocy 3,6 kW. Model o nietuzinkowym designie i eleganckiej czarnej błyszczącej obudowie. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
4450.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 60m2. o mocy 5,3 kW. Model o nietuzinkowym designie i eleganckiej czarnej błyszczącej obudowie. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
5650.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 70m2. o mocy 7,0 kW. Model o nietuzinkowym designie i eleganckiej czarnej błyszczącej obudowie. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
6800.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 30m2. o mocy 2,6 kW. Model ten to idealny produkt w swojej cenie, prosty wygląd intuicyjna obsługa. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
4000.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 40m2. o mocy 3,6 kW. Model ten to idealny produkt w swojej cenie, prosty wygląd intuicyjna obsługa. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
4350.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 60m2. o mocy 5,3 kW. Model ten to idealny produkt w swojej cenie, prosty wygląd intuicyjna obsługa. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
5400.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 70m2. o mocy 7,0 kW. Model ten to idealny produkt w swojej cenie, prosty wygląd intuicyjna obsługa. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
6500.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 30m2. o mocy 2,6 kW. Zaawansowany i oszczędny model dzięki funkcji Intelligence eye, wbudowane grzałki. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
4600.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 40m2. o mocy 3,6 kW. Zaawansowany i oszczędny model dzięki funkcji Intelligence eye, wbudowane grzałki. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
5150.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 60m2. o mocy 5,3 kW. Zaawansowany i oszczędny model dzięki funkcji Intelligence eye, wbudowane grzałki. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
6300.00
kpl. Do przechowalni
Obsługiwana powierzchnia do 70m2. o mocy 7,0 kW. Zaawansowany i oszczędny model dzięki funkcji Intelligence eye, wbudowane grzałki. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.
7200.00
kpl. Do przechowalni
  • Sklep zamknięty