• Sposoby płatności

Dbając o Państwa komfort do dyspozycji w naszym sklepie udostępniamy dla Państwa szereg możliwych płatności. To oczywiście do Państwa należy decyzja z której skorzystacie. Postaramy się przybliżyć je aby ułatwić wybór.


Przelew tradycyjny
- najprostsza forma tradycyjnego przelewu kwoty zamówienia na poniższe dane. W przypadku wyboru tego rozwiązania prosimy o podanie numeru zamówienia.

EcoEnergy Rzeszów Sp. z o.o.
ul.Spółdzielcza 13, 35-322 Rzeszów

mBank 68 1140 2004 0000 3802 8045 3004


logo-bluemedia-platnosci.pngSzybkie płatności za pośrednictwem operatora płatności BlueMedia. Wygodna metoda pozwalająca opłacić zamówienie bez zbędnego wpisywania nr konta, danych adresowych oraz numeru zamówienia, mechanizm zrobi to sam. Wystarczy tylko zatwierdzić płatność w swoim systemie bankowym.blik-logo.pngBlik
, który jest mocno promowany obecnie przez różne instytucje Państwowe oraz banki, wygodna metoda absorbująca mało czasu.hand.pngPłatność za pobraniem dokonywana przy odbiorze urządzeń od kuriera. Forma najrzadziej używana w obecnych czasach, może wiązać się z wydłużeniem czasu realizacji montażu.


santander-raty-baner.jpg
Raty z Santander
na atrakcyjnym opocentowniu, w wygodny sposób bez wychodzenia z domu, minimum formalności i szybka decyzja to zapewne zalety rozwiązania tego kredytu. Możliwość finansowania do 120 rat (10 lat) wszystkie formalności przebiegają on-line bez konieczności wizyty w placówce banku.

  • Sklep zamknięty