Twoje zamówienie

dostarczymy do Ciebie całkowicie za darmo, sprawdź paczkę przy odbiorze!

Montaż w cenie produktu

zainstalujemy zakupione przez Ciebie urządzenia na terenie całej Polski

Ustalimy termin montażu

dzięki sieci instalatorów wykonamy profesjonalny montaż urządzenia

Montaż w cenie produktu

zainstalujemy zakupione przez Ciebie urządzenia na terenie całej Polski

Ustalimy termin montażu

dzięki sieci instalatorów wykonamy profesjonalny montaż urządzenia

  • Klimatyzacja Hyundai Elegance Black 7,0 kW do 70m2 powierzchni

Symbol: HRP-M24EBI/EBO-2

Obsługiwana powierzchnia do 70m2. o mocy 7,0 kW. Model o nietuzinkowym designie i eleganckiej czarnej błyszczącej obudowie. Posiada funkcje jonizacji powietrza oraz filtrację cząstek powietrza PM 2.5 . Użytkowanie uprzyjemnia tryb QUIET, czyli pracy cichej. Modele Hyundai w standardzie posiadają sterowanie przez WiFi za pomocą aplikacji NetHome PLUS dostępną na Adroid oraz iOS.

Model
HRP-M24EBI/EBO-2
Obsługiwana powierzchnia
do 70m2
Użyteczność
chłodzenie i ogrzewanie
Moc
7,0 kW
Klasa energetyczna
A++
Kolor
srebrno-czarny
Zakres montażu
6800.00
kpl. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 kpl.

Klimatyzator ścienny Hyundai ELEGANCE BLACK

to nowoczensa stylistyka czarnego błyszczącego frontu połączona z klasyczną bryłą jednostki wewnętrznej klimatyzatora wyróżni wnętrze Twojego domu. Idealne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Posiada zaawansowane funkcje, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. Klimatyzacje Hyundai to wysoka jakość wykonania co widać po czarno srebrnej stylistyce modelu Elegance Black.

 

ikona-wifi-klimatyzacji-hyundai-revolution-2-6-kw

Zdalna kontrola urządzenia poprzez WiFi

Dzięki wbudowanej w klimatyzację komunikacji bezprzewodowej urządzeniem możesz zarządzać wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. Revolution posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, który sprawia, że możemy zdalnie ustawiać temperaturę pracy, włączyć czy wyłączyć klimatyzację. Możliwe jest również sterowanie trybami pracy oraz ustalanie harmonogramu tygodniowego działania naszego klimatyzatora. Do obsługi zdalnej niezbędna będzie aplikacja NetHome PLUS, którą możemy łatwo pobrać i zainstalować na telefonach zarówno opartych na systemie Android jak i iOS.

 

image

 

Front typu BLACK MIRROR

Chcesz się wyróżnić? Podkreślić wnętrze swojego pokoju? Z modelem Elegance Black zdecydowanie to się uda, nadmuch swoim nowoczesnym designem zwraca na siebie uwagę, zwłaszcza lustrzany panel w czarnym kolorze. Model - co warto zaznaczyć - świetnie komponuje się w aranżacjach typu "loft" lub tzw. betonowych ścianach. Mały zabieg wykończenia obudowy a duży efekt końcowy.

 

Filtr jonów srebra oraz filtr katalitycznyfiltr-jonow-srebra-filtr-katalistyczny

Klimatyzator posiada na wyposażeniu dodatkowe filtry takie jak filtr jonów srebra i filtr katalityczny co zapewnia poprawę jakości powietrza. Jony srebra zabijają bakterie i zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów. Bakterie, wirusy, grzyby czy zarodniki są niszczone poprzez jony srebra wpływające na ich wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Filtr katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki oraz przykre zapachy. Zalecamy aby co 3 do 4 miesięcy wyciągnąć filtry i umieścić je w nasłonecznionym miejscu na okres 6 do 8 godzin, poprawi to ich żywotność oraz funkcjonowanie co podniesie również jakość powietrza.

 

 

funkcja-8-st-c-hyundaiUtrzymanie temperatury

Przydatna funkcja która pozwala na utrzymanie w czasie okresu zimowego w pomieszczeniu stałej temperatury +8°C, zapewnia to automatyczna kontrola pracy klimatyzacji. Optymalizacja temperatury przy minimalizacji zużycia energii.

 

 

tyb-quiet-klimatyzacja-hyundaiCicha praca klimatyzacji oraz tryb QUIET

W swoich klimatyzacjach Hyundai stosuje nowoczesną konstrukcję silników wentylatorów DC. Dodatkowo ulepszone zostało wygłuszenie jednostki wewnętrznej - nawiewu - dzięki czemu praca klimatyzatora Revolution jest niemalże niesłyszalna. Zastosowana funkcja QUIET redukuje odgłosy klimatyzatora do poziomu nawet 21 dB(A) stwarzając idealne warunki do spania, sypialni czy pokoju dziecięcego - nie zakłócając spokojnego snu domowników.

 

 

multi-split

Jednostka do zastosowań w MULTI SPLIT

Nadmuch klimatyzacji z serii Ravolution może pracować w układzie multi split, czyli być jednym z kilku jednostek wewnętrznych podpiętych do jednej jednostki zewnętrznej. Multi splt to nic innego jak jeden - mocniejszy - agregat do którego można podpiąć 2, 3 i więcej jednostek wewnętrznych (nadmuchów).

 

 

Jonizacja powietrzjonizacja-powietrza-klimatyzacja

Od dawna wiadomo, że stan naszego powietrza nie jest najlepszy. Klimatyzacja Hyundai Revolution posiada wbudowany generator plazmy, który uwalnia ujemne jony co w efekcie pozwala na usunięcie z powietrza min. nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, pyłu a nawet dymu zmniejszając tym samym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

 

 

filtracja-czastek-pm-25-w-klimatyzacjiFiltracja PM 2.5 - wydajne filtry powietrza o dużej gęstości

W trosce o jeszcze wyższy poziom jakości powietrza w Twoim domu a zwłaszcza poziom filtracji PM 2.5, zastosowane zostały filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym oraz przeciw-grzybicznym, które w trakcie pracy klimatyzatora dbają o komfortowe warunki powietrza.

 

 

 

Wszystkie funkcje klimatyzacja Hyundai Elegance Black 7,0 kW powierzchnia obsługiwana do 70m2

 

ikony-wszystkie-funkcje-klimatyzacji-hyundai-elegance-black

 

 

Pliki do pobrania

 

PDF DocumentKarta katalogowa klimatyzatorów Hyundai Elegance Black

PDF DocumentInstrukcja obsługi klimatyzacji serii Elegance Black

PDF DocumentInstrukcja instalacji modułu wifi

Model HRP-M24EBI/EBO-2
Obsługiwana powierzchnia do 70m2
Użyteczność chłodzenie i ogrzewanie
Moc 7,0 kW
Klasa energetyczna A++
Kolor srebrno-czarny
Funkcje 12 biegów wentylatora, 3D nawiew powietrza, auto czyszczenie, auto restart, automatyczne żaluzje góra/dół, cicha praca 21dB(A), filtr jonów srebra, filtr katalityczny, filtr o dużej gęstości, funkcja "follow me", funkcja timer, inteligentne odszranianie, jonizacja powietrza, programowanie tygodniowe, silnik DC, start z niskim poborem prądu, sterowanie WiFi, tryb czuwania 1W, tryb QUIET, tryb snu
Wymiar nadmuchu szerokość: 104,0 cm / wysokość: 32,7 cm / głębokość: 22,0 cm
Wymiar jednostki zewnętrznej szerokość: 84,5 cm / wysokość: 70,2 cm / głębokość: 36,3 cm
Waga nadmuchu 12,3 kg
Waga jednostki zewnętrznej 51,5 kg
Czynnik R32

Zakres montażu obejmuje

 

1. Do 5 mb instalacji - w cenie podstawowej

 

2. Do 10 mb instalacji

 

3. Do 15 mb instalacji

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci
  • Sklep zamknięty